.

.

Нови LCD LED Видео Flex Кабел За ЛЕНОВО G500S G505S PN:DC02001RR10 Поправка на Лаптоп LED LVDS КАБЕЛ

Нови LCD LED Видео Flex Кабел За ЛЕНОВО G500S G505S PN:DC02001RR10 Поправка на Лаптоп LED LVDS КАБЕЛ

DEN 313.92
DEN 251.00
Количината на стоката
Тековен


Објектот Спецификација :
Лаптоп LED Кабел Замена За ЛЕНОВО G500 S G505 S
1.Верзија : LED Кабел
2.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 Пар

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Како слика покажува
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RLGVQDX
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
G500S G505S
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
led кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
Модел PN:
dc02001rr10
Лаптоп Име:
за lenovo

Слични производи