.

.

10pcs-100pcs Круг Дупка Приклучок за 90 степени pin 4 Дупнатина S Терминал Штекер DS-4-03 S Терминал Конектори

10pcs-100pcs Круг Дупка Приклучок за 90 степени pin 4 Дупнатина S Терминал Штекер DS-4-03 S Терминал Конектори

DEN 504.00
DEN 353.00
Количината на стоката
Тековен


Тркалезна Дупка Приклучок за 90 степени pin 4 Дупнатина S Терминал Штекер DS-4-03 S Терминал Конектори
опис на производот :
Заштита на животната средина материјали, притисок стабилност, брз одговор Амбиентална температура : -25 ~ +70 ℃ Релативната влажност : 95% (40 ° C), Рангирани се вчита : 2 A 100 V AC Контакт отпор : ≤ 30mΩ Изолација отпор : ≥ 100mΩ

Детални карактеристики

Должина на кабел:
10pcs пакет, 30pcs пакет, 100pcs пакет
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
S Терминал Socket

Слични производи