.

.

Бесплатен Превозот 10PCS/МНОГУ dustproof одбивни Десктоп Компјутер Шасија Плоча I/O зад одбивни Прахосвам топлина

Бесплатен Превозот 10PCS/МНОГУ dustproof одбивни Десктоп Компјутер Шасија Плоча I/O зад одбивни Прахосвам топлина

DEN 545.28
Количината на стоката
Тековен


Ние секогаш
бидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.
Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.
Huazhendun
Описи :
Име:dustproof одбивни
Целта:dustproof Прахосвам топлина Спречи Црв и комарец
Слики :

Детални карактеристики

Должина на кабел:
dustproof одбивни
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
DEBROGLIE

Слични производи