.

.

Нови Оригинални ТВ Тјунер Хибрид Minicard За Леново C345 C440 C445 C540 IDEACENTRE A720 B340 B350 B540 B540P Серија,FRU 11013387

Нови Оригинални ТВ Тјунер Хибрид Minicard За Леново C345 C440 C445 C540 IDEACENTRE A720 B340 B350 B540 B540P Серија,FRU 11013387

DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Должина на кабел:
ТВ Minicard
Број На Модел На:
A720
Бренд Име:
KHY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични производи