.

.

0.1 M 1M надолу Аглеста 90 степени FPV Micro HDMI Машки да Мини HDMI FPC Рамен Кабел за GOPRO Multicopter Воздушна Фотографија

0.1 M 1M надолу Аглеста 90 степени FPV Micro HDMI Машки да Мини HDMI FPC Рамен Кабел за GOPRO Multicopter Воздушна Фотографија

DEN 555.84
DEN 472.00
Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот
90 Степен надолу Аглеста FPV Micro HDMI Машки да Мини HDMI Машки FPC Рамен Кабел
Двете конектор се 90 степени аглеста тип аглеста тип
Се работи за GOPRO сериски Камера Multicopter Воздушна Фотографија
Кабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор)
Должина : 5cm 10cm 20cm 30cm 50cm 80см 100cm
Типична примена : поврзете го вашиот видео уред со micro HDMI порта за видео уред со стандарден HDMI влез.
Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.
Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со Micro HDMI порта.
(Ве молиме проверете ја вашата порта е micro hdmi или мини hdmi првиот)

Детални карактеристики

Должина на кабел:
20CM, 80СМ, 100CM, 5CM, 50CM, 30CM, 10CM
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Една(не)-D(не)
Тип:
HDMI

Слични производи