.

.

1000pcs/многу Бесплатен превозот од DHL/EMS XH 2.54 MM Машки да се женски Конектор со Жица 200mm Двојно главата жица

1000pcs/многу Бесплатен превозот од DHL/EMS XH 2.54 MM Машки да се женски Конектор со Жица 200mm Двојно главата жица

DEN 24720.00
Количината на стоката
Тековен


Нови 24pcs шест боја Multimeter Доведе Жица за Полнење SMD IC Кука Тест Клип Grabbers Сонди Кабел Заварување (Големи димензии) САД$ 7.75 /многу
групи / многу
300 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 1.54 MM машки да се женски
- Кабел Должина : 200mm
- Кабел 24 AWG
Фото :

Бесплатен превозот 200 PCS JST SCN 2,5 mm 2-Пински Terminal Конектор Приклучок со кабел Wire300mm 26 AWG US$ 32.0 терминали кабел конектор женски жици 6pin 30cm Двојна Глава конекторот на секој крај US$ 27.20 /многу
групи / многу
Бесплатен превозот 100 PCS JST SCN 2,5 mm 2-Пински Terminal Конектор Приклучок со кабел Wire300mm 26 AWG US$ 19.30 /многу
парчиња / многу
New100pcs JST led лента Конектор 2pin 20cm Жица за Машки Led Светилка Возачот кабел FREESHIPPING US$ 18.25 2 Pin Машки и Женски Конектор приклучок со Жици, Кабли бесплатен превозот САД$ 45.40 /многу
парчиња / многу
Висок Quanlity и Голема продажба 50 Pcs/многу РГ 6 Пресврт за да Машки BNC Конектор Коаксијален US$ 19.11 /парче
5pcs Сосема Нов Деканите Ултра Т-Приклучок Машки Да JST машки Конектор Адаптер 20awg 5cm 1 до 4 US$ 25.54 MM Машки да се женски Конектор со Жица 200mm Двојно главата жица бесплатен превозот
****************************************************
Опис :
- XH 2.20 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 200pair JST led лента Конектор 2pin 14cm Жица за Машки/женски Led Светилка Возачот кабел FREESHIPPING US$ 31.00 /многу
парчиња / многу
50pcs 1 Terminal Во 5 Разгранување Полнење Кабел JST Plug WLtoys V959 V212 V222 3.80 /многу
парчиња / многу
Висок квалитет 500pcs JST SCN 2,5 mm 3-Pin 3pin Терминал Конектор Приклучок со Жица Должина 300мм 26 AWG US$ 77.95 /многу
парчиња / многу
500set JST led лента Конектор 2pin 12cm Жица за Машки/женски Led Светилка Возачот кабел led лента конектор FREESHIPPING преку DHL US$ 84.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
200mm
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE

Слични производи