.

.

10pcs Нов Висок Квалитет 2.5 SATA SSD диск HDD 22pin Женски 44pin IDE Адаптер бесплатен превозот

10pcs Нов Висок Квалитет 2.5 SATA SSD диск HDD 22pin Женски 44pin IDE Адаптер бесплатен превозот

DEN 2496.00
Количината на стоката
Тековен


Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето. Huazhendun Опис :
Бренд Нови
Висок Квалитет
2.5" SATA SSD диск HDD 22pin Женски 44pin IDE Адаптер
Слики :

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Адаптер
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DEBROGLIE

Слични производи