.

.

Нов Лаптоп Кабел за HP Павилјон DV6-6000 B2995050G00004 50.4RH02.032 50.4RH02.002 LED LVDS КАБЕЛ

Нов Лаптоп Кабел за HP Павилјон DV6-6000 B2995050G00004 50.4RH02.032 50.4RH02.002 LED LVDS КАБЕЛ

DEN 300.48
DEN 240.00
Количината на стоката
Тековен

Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.Верзија : LED Кабел
2. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Како слика покажува
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
dv6-6000
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
RLGVQDX
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
led кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
Модел PN:
B2995050G00004 50.4RH02.032 50.4RH02.002

Слични производи