.

.

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За TOSHIBA Qosmio F50 F55 Y500 PN: DC02000MM00 Замена Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За TOSHIBA Qosmio F50 F55 Y500 PN: DC02000MM00 Замена Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 389.28
DEN 312.00
Количината на стоката
Тековен

ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Бесплатни Продавачот 's Превозот Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable.Верзија : LCD Кабел
2.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Објектот Спецификација :
Лаптоп со LCD Кабел Замена За TOSHIBA Qosmio F50 F55 Y500
1. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Како слика покажува
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F50 F55 Y500
Бренд Име:
RLGVQDX
Производи Статус:
Акции
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
lcd кабел
Модел PN:
DC02000MM00
Лаптоп Име:
за toshiba
QC:
тестирани еден по еден

Слични производи