.

.

Durex Ултра Тенок Пенисот Ракав Stimulators 47MM Мини Кондоми Мала Големина на Кондом Екстра Лубрикант Секс Играчка Производи За Човекот Возрасни

Durex Ултра Тенок Пенисот Ракав Stimulators 47MM Мини Кондоми Мала Големина на Кондом Екстра Лубрикант Секс Играчка Производи

DEN 600.00
DEN 372.00
Количината на стоката
Тековен


Durex Редовните производ има 52mm ширина и се Чувствуваат Тенка Closefit на 49mm ширина
Тоа одговара на вашето тело секси, да ви даде повеќе страст
Кондомите биле полни со доволно количество на подмачкување на течност, и утеха и страст
Тоа има светлина флорални мирис, свеж мирис, направени од природен латекс, имајќи од rubbery
Големина : 49mm (стандардна ширина е 52mm)
Рок на траење : 5 години
Пакување : 12 парчиња/Кутија
Облик : директно ѕидови
Ние гарантираме 100% Автентичноста на сите Дурекс производите што ги продавате. Горенаведените мерки е да се избегне враќање.Сега, со цел да се подобри квалитетот на логистички услуги,Испраќање на стока од страна на регистрираниот пакет ,може да се избегне пакетот не треба логистика информации по напуштањето на Кина, купувачите можат да се провери стоката логистиката да се процени пристигнување време на шопинг платформа.Ако не добиете пакет во рамките на 35-60 дена по испраќањето на стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и за време на испорака за вас.Цената може да биде различен, но сигурен стоки ќе ви овозможи да се користи повеќе да се увери.Руските купувачи ве молиме имајте предвид дека, во согласност со барањата на руската Пост, примачот мора да биде полно име. Други земји купувачи, исто така, ве молиме внимателно да ги пополните точни примачот информации, вклучувајќи адреси, телефонски броеви и имиња.modname=ckeditor
Durex Ултра Тенок Пенисот Ракав Stimulators 47 MM Мини Кондоми Мала Големина на Кондом Екстра Лубрикант Секс Играчка Производи За Човекот Возрасни
Durex носи вистински slimness
Нека вашата страст поблиску едни на други повеќе чувствителни на сите ова чувство.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Durex
Кондом дебелина:
Тенок
Број На Модел На:
Се Чувствуваат Тенка Closefit
Големина:
1 box
Материјал:
природен Латекс
Мирис:
Цвеќиња
Тип На Објект:
Кондомите

Слични производи