.

.

8 залемени контакти кружни Метал машки лактот конектор компатибилен LEMO ODU лактот приклучокот,2B серија,M15 големина, FHG.2B.308

8 залемени контакти кружни Метал машки лактот конектор компатибилен LEMO ODU лактот приклучокот,2B серија,M15 големина, FHG.2B.308

DEN 757.44
Количината на стоката
Тековен

Шок отпор : 100 г ,6 MS;
6. Серија на мулти-јадро, висока густина инсталација простор за заштеда;
7.
Производи : Б Серија Лактот(90°)приклучокот, кабел collet,2 B 8 Пина
Изолатор спецификации за серија Б :
Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.
Производи покаже :
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? Фабрика Директни Вашата нарачка ќе пристигне сосема нов во својот фабрички запечатени пакувања. Се враќа Во случај на кои би сакале да се вратат вашата нарачка, ние им овозможи враќа кои се обработени во рок од 14 дена од денот на приемот на стока. Посветеност Ние сме посветени да прави сигурни дека ќе ја напушти оваа трансакција се задоволни.
Технички карактеристики :
Механички и Climatically
1. Сол спреј отпорност на тест : > 48h;
7.
Производ Параметар :
1. Заварување, crimping и PCB-core-тип на конектори;
3. Влажност : до 95% на 60 степен;
3. Пратете ни порака и ќе добие одговор кратко време. Брз и Бесплатен Превозот Бесплатна и Брза Испорака! Таа започнува со добивање на вашата цел, се испраќаат надвор во рок од два работни дена. Ние се извор на најдобро се занимава и слободни забрзана испорака!Ви помогне да заштедите на трошоците и долгите време со совршен квалитет.Директно, 90 ° аглите на;
4. Вистинската насока заштитен ефект, анти-електромагнетни пречки;
6. Контактирајте со Нас, Ние работи 6 дена во неделата.

Детални карактеристики

Конектор тип:
линија конектор
Иглички:
8P
Вметнете тип:
Машки Insert
Број На Модел На:
INT13-FHG.2B.308.CLAD70
Бренд Име:
StanexCo
Место на Потекло:
Кина
Сертификат:
CE,Rohs,TUV
Примена:
Аудио И Видео
Поврзете тип:
Притисни повлече авто-заклучување
Пол:
Машки
IP Степен:
IP50

Слични производи