.

.

50PCS BTS432E2 BTS432E BTS432

50PCS BTS432E2 BTS432E BTS432

DEN 2544.00
DEN 2417.00
Количината на стоката
Тековен

Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.Електронски Co.,Ltd
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. )Предмети се испраќаат од кина.
Контактирајте со НАС
1. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
BTS432E2
Пакет:
to263
is_customized:
YES

Слични производи