.

.

T0811-T0816 Континуирано Мастило Снабдување Систем За Epson Перо Фото R270 R290 R295 R390 RX590 RX610 RX615 RX690 TX700W TX800W 1410

T0811-T0816 Континуирано Мастило Снабдување Систем За Epson Перо Фото R270 R290 R295 R390 RX590 RX610 RX615 RX690 TX700W TX800W

DEN 747.84
Количината на стоката
Тековен


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. "Фалсификување напред и унапредување со времето" е во сржта на нашиот развој.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. - Мастило Кертриџ
1 Парче × C - Мастило Кертриџ
1 Парче × M - Мастило Кертриџ
1 Парче × Y - Мастило Кертриџ
1 Парче × LC - Мастило Кертриџ
1 Парче × LM - Мастило Кертриџ
1 Парче × Шприц (15ml)
6 Парчиња × Филтер За Воздух
2 Парчиња × Цевка Клип
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co.
Во моментов , нашите производи вклучуваат широк формат мастило кертриџ, десктоп мастило кертриџ, CISS, чипс, чип resetter,чип декодер ,итн. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.К C M Y LC LM Чип Вид Инсталиран Со Resettable Чип е Применливо Мастило Тип Боја Мастило / Боја Мастило Гаранција
1 : 1 Да Го Замени Било Неисправни За Пакување, Вклучувајќи
1 Сет × Б. Покрај тоа, ние исто така, обезбеди
комплетна услуга на ОЕМ со нашиот бренд во домашниот и странскиот пазар, што ни овозможува да се биде најсилниот копија на нашите
клиенти. Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.

Детални карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Број На Модел На:
T0811 T0812 T0813 T0814 T0815 T0816
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Име на производ:
Ciss Мастило Кертриџ,Континуирано Мастило Снабдување Систем
Одговараат на печатач 1:
За Epson Перо Фото R270 R290 R295 R390
Одговараат на печатач 2:
За Epson Перо Фото RX590 RX610 RX615 RX690
Одговараат на печатач 3:
За Epson Перо Фото TX700W TX800W
Одговараат на печатач 4:
за epson Перо Фото 1410
кертриџ број:
T0811 T0812 T0813 T0814 T0815 T0816
боја:
б.к c m y lc lm
Чип Вид:
Инсталиран Со Resettable Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило / Боја На Мастило
Гаранција:
1

Слични производи