.

.

T0901N-T0734N Континуирано Мастило Снабдување Систем За Epson Перо T20 TX100 TX101 TX200 TX209 TX110 TX210 TX121 CISS Мастило Кертриџ

T0901N-T0734N Континуирано Мастило Снабдување Систем За Epson Перо T20 TX100 TX101 TX200 TX209 TX110 TX210 TX121 CISS Мастило

DEN 699.84
Количината на стоката
Тековен

Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Нашите клиенти уживајте во вистинско партнерство во пред-продажба, продажба и услуга по продажбата.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Покрај тоа, ние исто така, обезбеди
комплетна услуга на ОЕМ со нашиот бренд во домашниот и странскиот пазар, што ни овозможува да се биде најсилниот копија на нашите
клиенти.
Ако какво било прашање во врска со стоката,правење фотографии или видеа,контактирајте со нас пред отворањето на спорот,проблемите ќе бидат решени во прв пат., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен. (Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод за вашиот товар
клиентот директно.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Значи, вашата цел не ќе бидат затворени.
Во духот на "Квалитет за удел на пазарот и углед за развој", ние сме посветени на филозофијата на прагматизам,
иновации, интегритет и комуникација.Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.

Детални карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Број На Модел На:
T0901N T0732N T0733N T0734N
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Име на производ:
Ciss Мастило Кертриџ,Континуирано Мастило Снабдување Систем
Одговараат на печатач 1:
T10 T11 T20 T21 T40W T13 TX220 T20E TX213
Одговараат на печатач 2:
TX100 TX101 TX200 TX110 TX209 TX210
Одговараат на печатач 3:
TX400 TX409 TX550W TX610 TX600FW TX410
Одговараат на печатач 4:
TX300F TX121 C79 CX8300 CX5500
кертриџ број:
T0901N T0732N T0733N T0734N
боја:
Б.К C Y M
Чип Вид:
Инсталиран Со Resettable Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило / Боја На Мастило
Гаранција:
1

Слични производи