.

.

1m Опрема рек Песна Портата Отварачки За Лизгачки Ролинг Ролери Слајд Гејтс

1m Опрема рек Песна Портата Отварачки За Лизгачки Ролинг Ролери Слајд Гејтс

DEN 360.00
DEN 342.00
Количината на стоката
Тековен


Менувачот решетката за лизгачки портата мотор; цената е за еден метар од менувачот решетката
челична рачка на решетката да се користат за лизгачки портата, паркинг вратата контрола,оградата портата, контрола на пристап итн.
1. Одлична отпорност на корозија
2. Висока температура отпор
3. Единствени се само-подмачкување на природата
4. Вредни incombustibility
5. Совршен отпорност на абење
6. Силна отпорност на изолација
7.Отпорност на топлина
8.Недела киселина отпор
9.Алкално отпор
10.Амортизирање и карактеристики на бучава superession

Детални карактеристики

боја:
најлон опрема багажник, челик опрема багажник
Бренд Име:
chisung
Број На Модел На:
опрема полици
is_customized:
Yes
Име:
опрема полици

Слични производи