.

.

100pcs/многу =20packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029LC LM2450 3V Литиум копчето мобилен монета батеријата , XINLU Батеријата 100pcs CR2450

100pcs/многу =20packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029LC LM2450 3V Литиум копчето мобилен монета батеријата , XINLU Батеријата

DEN 1065.12
DEN 980.00
Количината на стоката
Тековен


Топла продажба 1 LOT=100pcs=20packs мобилен батон монета батеријата CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 LC LM2450 литиум Батерија,XINLU Батеријата
* 100% нов висок квалитет на генерички во мало пакување
* овие cr2450 батерии, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.
* овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.
* напон : 3v
* модел : cr2450
* хемија : литиум
исто така, може да биде познат како :
dl2450, cr2450n, ecr2450, br2450, kcr2450, 5029lc, lm2450, итн.
употреба :
# ласерски совети
# часовници
# часовници
# калкулатори
# компјутери
# камери
# дигитални камери
# pda уредите
# далечински контроли
# camcorders
# електронски игри
# електронски инструменти
# mp3 играчи
# дигитални глас рекордери
# играчки
# гликоза во крвта, холестерол тестирање метри
# стотици други електронски производи
Пакет вклучуваат:
100pcs CR2450 батеријата

Детални карактеристики

Номиналниот Напон:
3V
Тип На Батерија:
Li-Ion
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
550mAh
Големина:
24.5X5.0mm
Број На Модел На:
CR2450
Бренд Име:
XINLU

Слични производи