.

.

Бесплатен Превозот на Големо 20pcs/многу Кристал Flatback Копчето Кристал Круна Копчето DIY Копчето ZIJE001

Бесплатен Превозот на Големо 20pcs/многу Кристал Flatback Копчето Кристал Круна Копчето DIY Копчето ZIJE001

DEN 998.40
DEN 998.00
Количината на стоката
Тековен


Напомена :
Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Цинк Легура
Обликот:
дијамант
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MYG
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZIJE001
Кристал:
кристал камен
Опис:
Доведе слободни и Никел слободни
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
is_customized:
Yes
Големина:
17X40mm
позлата:
Злато

Слични производи