.

.

Бесплатен Превозот на Големо 60pcs/многу 29x37mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана DIY Копчето ZIJE007

Бесплатен Превозот на Големо 60pcs/многу 29x37mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана DIY Копчето ZIJE007

DEN 1152.00
Количината на стоката
Тековен


Напомена :
Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MYG
Број На Модел На:
ZIJE007
Материјал:
Метал
Кристал:
кристал камен
Опис:
Доведе слободни и Никел слободни
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
is_customized:
Yes
Големина:
29x37mm
позлата:
Злато

Слични производи