.

.

Топла Продажба 10 компјутери правоаголник Акрилик 20mm*10mmRhinestone Копчиња DIY Дијамант Копчето Покана gail коса bowknot Цвет Додаток

Топла Продажба 10 компјутери правоаголник Акрилик 20mm*10mmRhinestone Копчиња DIY Дијамант Копчето Покана gail коса bowknot Цвет

DEN 150.24
DEN 143.00
Количината на стоката
Тековен

Точна адреса детали и телефонскиот број на располагање се потребни за транспорт на капка цел. Слободни : 1. Голема набавка : цел на мнозинството е топло добредојде, pls не двоумете се да не контактирате за повеќе конкурентни цени, ако имате количината цел.
Топла Продажба 10pcs правоаголник Акрилик 20mm*10mm Rhinestone Копчиња DIY Дијамант Копчето Покана gail коса bowknot Цвет Додаток
100% нов висок квалитет.
Боја : Sliver
Големина : 20mm*10мм
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.

Детални карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, микс 8 боја, пар 5 Боја
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
C-029
Копчето Тип:
Snap Копчето
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Големина:
20mm*10mm

Слични производи