.

.

7pcs/лој Облека метал копчето wooled крпа грб копчето облека шупливи vutton тока злато мажите кошула копчето

7pcs/лој Облека метал копчето wooled крпа грб копчето облека шупливи vutton тока злато мажите кошула копчето

DEN 211.68
DEN 135.00
Количината на стоката
Тековен


ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

Големина:
12mm, 15mm, 17mm, 20mm, 22mm, 25mm, 28mm
Бренд Име:
CFXISS
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Месо тело
Техника:
позлата
Број На Модел На:
Б-008
Обликот:
Круг
Тип На Производ:
Копчиња

Слични производи