.

.

Бесплатен Превозот 60Pcs Кафеава Боја Рачно изработени 2 Дупки Конектори за Шиење Дрво Копчиња Scrapbooking

Бесплатен Превозот 60Pcs Кафеава Боја Рачно изработени 2 Дупки Конектори за Шиење Дрво Копчиња Scrapbooking

DEN 156.00
DEN 132.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал :
Дрво
Големина на :
Прибл : 12 X18 MM 27 X8 MM 23 X11.5 MM 30 X10 MM
Дебелина : 3мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Браун
Количина :
Ќе добиете 60 Pcs на овој објект во листата цена

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
F2109 F2110 F2111 F2112
Материјал:
bakelite
Техника:
Сликарство
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Лента
Стил:
Flatback

Слични производи