.

.

Нови Маскирани Тексас Јакна за Жените да Изгубат Големи Дворови Грб Женски Пролет Долго Жените Windbreaker Мода Есен Outerwear A0360

Нови Маскирани Тексас Јакна за Жените да Изгубат Големи Дворови Грб Женски Пролет Долго Жените Windbreaker Мода Есен Outerwear

DEN 2352.00
DEN 1129.00
Количината на стоката
Тековен


Нови Маскирани Тексас Јакна за Жените да Изгубат Големи Дворови Грб Женски Пролет Долго Жените Windbreaker Мода Есен Outerwear A0360
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип слободни / 98 / / 71 / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Бренд Име:
BVOCYRNG
Декорација:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
жените грб
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Маскирани
Стил:
Streetwear
Облека Должина:
Долго

Слични производи