.

.

Пролет, есен жените тексас јакна 2018 нови долги ракави outerwear јакна средината долго двојно-гради диви дами windbreaker ll965

Пролет, есен жените тексас јакна 2018 нови долги ракави outerwear јакна средината долго двојно-гради диви дами windbreaker ll965

DEN 3944.16
DEN 2012.00
Количината на стоката
Тековен

За големина на : Поради прирачник за мерење или мерење на различни начини, може да be1-3 cm грешка, ве молиме потврдете големината на што треба пред цел. За превозот : По плаќање на вашата нарачка,ние ќе брод во ред со 1-7 дена,купувачот е единствено одговорна за царинење на стоката.welcone до нашата продавница,за вашиот serviceis нашите hig hest задоволство,вашето задоволство е наша вечна потрага!
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 82 71 55 35 M 86 72 56 36 L 90 73 57 37 XL 94 74 58 38 2 XL 98 75 59 39 За големина : Поради прирачник за мерење или мерење на различни начини, може да be1-3 cm грешка, ве молиме потврдете големината на што треба пред цел.Покрај тоа,производот мора да биде иста како и на стоката кога купувачот добива,па како не, да affectting продавачот повторно на продажба.) За враќање : во Рок од 7 дена по приемот,можете да се вратите на објектот. За советодавни : Ако купувачот на квалитетот на производот, цените, големината и други информации за стоката се двоумите, ве молиме контактирајте со Продавачот пред купување за да се потврди За производи : Вистински производ во боја и приказ на слики, може да имаат мали боја разлика,зависи од надворешните услови(На пример : блиц на камерата,осветлување,телефонскиот екран или компјутерски екран поставување и така натаму.(Ве молиме, проверете ги однапред за информации за времето на испорака на вашата земја.Но, мора да комуницира со продавачот однапред, а цената на mail мора да биде на товар на купувачот.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Тенок
Бренд Име:
OYCBTDFW
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Ткаени
Број На Модел На:
windbreaker
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Слични производи