.

.

Жените headwear комбинација банана коса клип мода конска опашка носителот симпатична коса додатоци за жени

Жените headwear комбинација банана коса клип мода конска опашка носителот симпатична коса додатоци за жени

DEN 384.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Hairgrips
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
Комбинација симпатична коса клип
Тип На Објект:
Headwear

Слични производи