.

.

Нови Elegent Принцезата ветер Девојки Hairband собирање Цвеќиња Bowknot со кристал Headband свадба Партија Коса Додатоци

Нови Elegent Принцезата ветер Девојки Hairband собирање Цвеќиња Bowknot со кристал Headband свадба Партија Коса Додатоци

DEN 174.72
Количината на стоката
Тековен


Нови Elegent Принцезата ветер Девојки Hairband собирање Цвеќиња Bowknot со кристал Headband свадба Партија Коса Додатоци
Да Почитувани Клиенти : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред вашата исплата направи. За руски клиенти, ве молиме бидете сигурни дека името е твоето полно име. 2.Ако приемот време речиси завршена,можете да контактирате со нас,и ние ќе се прошири на времето. 3.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Верувајте ни,ние може да го направи најдоброто за вас. 4.Pls потсети дека поради девојче monitor display, тоа може да биде differnt малку од слики и вистинскиот објект. 5. Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка.Сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард. Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ПРИЧИНА JOYACE
Пол:
Девојки
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
JEQ-1052
Тип На Објект:
Headwear
Име:
hairband
квалитетот одделение:
Врвен квалитет
дизајн:
Цвеќиња
боја:
како во слика
Посебна Карактеристика:
Со добар квалитет и ниска цена
приспособен:
Поддршка
Карактеристики:
симпатична headbands,безбедно и удобност
Пол:
Девојки

Слични производи