.

.

10PCS 9mm исклучување бела Filigree Памук, Чипка Наредени Метал Коса Headbands жица hairbands wholesales diy коса accessoires

10PCS 9mm исклучување бела Filigree Памук, Чипка Наредени Метал Коса Headbands жица hairbands wholesales diy коса accessoires

DEN 566.40
Количината на стоката
Тековен


1)Материјал : родиум заврши,памук
2)Тежина : околу 11.0 g/еез
3)Чипка ширина : за 9mm,ширината на метал headbands : 5mm
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост или HK ПОСТ ВОЗДУХ MAIL за помалку од 2.0 kg. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS2552
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Материјал:
Метал

Слични производи