.

.

10 Мешани Bubblegum Боја Пластични Рамен Headband Коса Бенд 6mm Со Заби

10 Мешани Bubblegum Боја Пластични Рамен Headband Коса Бенд 6mm Со Заби

DEN 191.52
DEN 168.00
Количината на стоката
Тековен


10 Мешани Bubblegum Боја Пластични Рамен Headband Коса Бенд 6mm Со Заби
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. HAC02-60
КОЛИЧИНА за овој оглас : 10 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешани Colour tone
Големина : прибл. 6mm во ширина, 120mm X 130mm
Материјал : Пластика
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор

Детални карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Пластични
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи