.

.

50 јарди (150 метри) Burlap Лента, Burlap Трим, Јута Лента, 25мм/1 Инчен Широк, Свадба DIY Туш, Партија, Дома Декор, Изработка

50 јарди (150 метри) Burlap Лента, Burlap Трим, Јута Лента, 25мм/1 Инчен Широк, Свадба DIY Туш, Партија, Дома Декор, Изработка

DEN 959.52
Количината на стоката
Тековен

Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел : ) pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака. Вашето задоволство е да се гарантира.
Материјал : burlap јута
КОЛИЧИНА;50 јарди /150 метри
Димензии : ширина 25мм / 1inch
боја;природни burlap
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо° *за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу! ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Детални карактеристики

Метали Тип:
Никој
Материјал:
Лента
Стил:
Класичен
Тип:
Hairbands
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи