.

.

BoYuTe 20 Парчиња Цвет Коса Стап Трговија На Големо 6 Бои Позлатен Лим Коса Додатоци

BoYuTe 20 Парчиња Цвет Коса Стап Трговија На Големо 6 Бои Позлатен Лим Коса Додатоци

DEN 253.92
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Парчиња Цвет Коса Стап трговија на Големо 6 Бои Позлатен Лим Коса Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Месинг Цвет, Метал Железо се Држиме за Квалитет : Олово и Никел Слободни

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато Позлатен, Сребро Позлатен, Имитација Родиум Позлатен, Розово Злато Во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
cl0018
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Големина:
75mm length,1.2mm wire thickness
забелешка:
Цвет е бакар, жица е метал железо
Објектот:
губење на стап

Слични производи