.

.

7/8 22mm Мотоцикл Handlebar Алуминиум Справи со Бар Подготвуваат & Менгеме Нечистотија Јама Велосипед Sliver

7/8 22mm Мотоцикл Handlebar Алуминиум Справи со Бар Подготвуваат & Менгеме Нечистотија Јама Велосипед Sliver

DEN 289.44
Количината на стоката
Тековен


Мотоцикл Handlebar Подготвуваат &Менгеме Бар Во Собата. 7/8" 22mm Дијаметар, вкупната должина може да се прилагоди од 280mm-320mm. Одговара за речиси мотоцикли. Убаво Пакување, нов и висок квалитет. Мотоцикл Handlebar Подготвуваат &Менгеме Бар Во Собата.
7/8" 22mm Дијаметар, вкупната должина може да се прилагоди од 280mm-320mm.
Одговара за речиси мотоцикли.
Убаво Пакување, нов и висок квалитет.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Сребрена
Димензија : 7/8" 22mm
Пакетот Вклучува :
1 x Мотоцикл Handlebar Подготвуваат &Менгеме Бар во Собата
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детални карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип На Објект:
Костец

Слични производи