.

.

YOWLING Алуминиумски мотор handlebar костец се справи со бар завршува 7/822mm рака капа ЗА Suzuki GSXR 600 1000 750 К3 K4 K5 K6 K7 K8 K9

YOWLING Алуминиумски мотор handlebar костец се справи со бар завршува 7/822mm рака капа ЗА Suzuki GSXR 600 1000 750 К3 K4 K5

DEN 383.04
Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот
Мото додатоци 22 MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli
Состојба : 100% Сосема нов.
Количина : 1 Пар.
Материјал : Алуминиум CNC
Бои : Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал.
Одговара : Сите 22mm Handlebar Мотоцикл. answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме да се осигурате овој производ се вклопи во вашиот мотоцикл пред да се направи нарачка. 2. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. производи покаже :

Детални карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
Handlebar Костец Капа
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Тип На Објект:
Костец
Состојба:
100%Сосема Нов
Количина:
1 пар
Бои:
Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал
Се вклопува:
Сите 22mm Handlebar Мотоцикл
is_customized:
YES
Тип На Објект:
Костец
Функција:
Мотоцикл CNC 7/8 се Справи со Бар Крајот Handlebar Костец
Имаат:
Со логото оригиналниот
Fitment:
За Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli 22mm
Име На Модел:
Мотоцикл Бар Крај (лево и право)

Слични производи