.

.

Симпатична Морнар Месечината Чорапи Аниме Cosplay Костим Луна Мачка Pantyhose Хулахопки Leggings Чорапи Жените Порибување Црно Бело

Симпатична Морнар Месечината Чорапи Аниме Cosplay Костим Луна Мачка Pantyhose Хулахопки Leggings Чорапи Жените Порибување Црно

DEN 191.52
DEN 176.00
Количината на стоката
Тековен


- ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, Бидејќи Aliexpress на продажба промени во политиката, овој продавница повеќе не е дозволено да се продава keychain и накит, ние се отвори нова продавница за продажба копче Синџир прстен. Оваа продавница само да продава Облека . Ако треба да се купи накит, добредојдовте на нашата нова продавница.
Одговара Висина : 155cm - 170cm Порибување Должина : 95 CM
Внимание ве Молам : Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред shippmet.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за што ПОБРЗО. Ве молиме да ни остават добар фидбек, ако сте задоволни со купување. Ви благодарам многу за вашето внимание!!

Детални карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Тесни
Материјал:
Полиестер,Памук
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Број На Модел На:
морнар месечината чорапи
Објектот Должина:
130cm
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Sock, Тесни, Чорапи

Слични производи