.

.

BJMOTO Мотоцикл Дисага Седло Страна СТП Кожа Алатка Торба За Хонда, Јамаха Suzuki Харли Спортските 1200 XL 883 Улица Круизери

BJMOTO Мотоцикл Дисага Седло Страна СТП Кожа Алатка Торба За Хонда, Јамаха Suzuki Харли Спортските 1200 XL 883 Улица Круизери

DEN 1127.52
DEN 879.00
Количината на стоката
Тековен


Мотоцикл Дисага Страна Торба СТП Кожа Алатка Торба Црн Мотор Седло Торба за Харли Дејвидсон Pannier страна седло торба - Боја : Црна - Материјал : СТП кожа,пластика брзо ослободување тока - Торба големина : прибл 29.7 cm(11-5/8")*9cm(3-5/8")*13cm(5-1/8") 28cm(11") кожа за на рака должина без метал тока - Поставување на Локација : предното или задното - Fitment : за Харли мотоцикл - ве Молиме потврдете дека овие странични воздушни перници одговара на вашиот мотоцикл пред да ја купите Резервни мотоцикл Pannier дисаги за HD модели Исклучителна во изработка,со две брзо ослободување токи на предната Силно stitched,засилен кожа лист помага торба задржи во форма Има доволно простор за да се спакуваат алатки и било клучно за следната патувања/митинг,одлична за последните минути патувања Лесна и брза инсталација и отстранување,да ги задржи вашите лични предмети безбедно и корисна додека возат мотоцикли Зацврсти на предна/задна на мотоцикл преку прилагодливи ремени(без дупчење задолжително)

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Мотоцикл седло торба
Објектот Ширина:
13.2cm
Објектот Висина:
9cm
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
СТП кожа,пластика брзо ослободување тока
Име На Модел:
ТОРБА-013-Б.К.
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
29.7cm
Sanddlebag Димензија:
околу 29.7 cm(11-5/8)*9cm(3-5/8)*13cm(5-1/8) 28cm(11)
боја:
Црна
Поставување на локација:
Предните или Задните
Fitment:
за харли мотоцикл

Слични производи