.

.

Популарната Тешко СТП Кожа Седло Кеси Кожна Торба Багаж Резервоарот Кеси Sacoches Maleta Мото Alforjas Mochila Став Мото за Харли

Популарната Тешко СТП Кожа Седло Кеси Кожна Торба Багаж Резервоарот Кеси Sacoches Maleta Мото Alforjas Mochila Став Мото за Харли

DEN 12912.00
DEN 7618.00
Количината на стоката
Тековен


Популарната Тешко СТП Кожа Седло Кеси Кожна Торба Багаж Резервоарот Кеси Sacoches Maleta Мото Alforjas Mochila Став Мото за Харли
Спецификација : * материјал : СТП кожа * нето тежина : 3.2 КИЛОГРАМИ * големина : 51*19*25cm(секоја кеса) * извонредни карактеристики : водоотпорен,wearproof,силна и hardwearing,голем капацитет * примена : за патување,велосипедизам,мотокрос,кампување,качување,риболов и така натаму * голем капацитет : ова седло кеси може да се одржи речиси сè што ви треба за надворешна активност,вклучувајќи ги и чевли,cloes,лаптоп,таблет,и повеќе други секојдневна употреба,и тоа на Бесплатен Подарок : 1 * висок квалитет EPS јава шлем(ние ќе испрати случаен боја ако вие не остави порака),постојат и 15 бои за избор. Оваа седло кеси е мода,кул,тешко форма,ретро,квалитетни,практични дизајн,водоотпорен,голем капацитет,добар за харли дејвидсон и повеќето кул мотоцикл,ќе ви се љубовта~~ Слики во детали :

Детални карактеристики

Име На Модел:
MSBL001-A
Специјални Функции:
водоотпорен,силна и hardwearing,голем капацитет
Објектот Дијаметар:
30cm
Бренд Име:
РОК BIKER
Објектот Висина:
30cm
Објектот Должина:
50cm
Материјал Тип:
СТП Кожа
Објектот Ширина:
30cm
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Објектот Тежина:
3.15kg
Голем Капацитет:
чевли,cloes,лаптоп,таблет,и повеќе други секојдневна употреба,и така натаму
Место на Потекло:
Кина

Слични производи