.

.

Против Пролизгување Поврзана Чорапи За домашни Миленици со Влечење Ѓон Милениче Чевли Чизми за Внатрешна Носат Лизга На Шепа Заштитници За Мали Средни Кучиња

Против Пролизгување Поврзана Чорапи За домашни Миленици со Влечење Ѓон Милениче Чевли Чизми за Внатрешна Носат Лизга На Шепа

DEN 143.52
Количината на стоката
Тековен

Затворен чорапи ќе го задржи вашето домашно милениче шепи убаво и топло. Симпатична дизајн за празниците или за секојдневна облека. Ако има било какви штети, ве молиме барањето за надомест на штета за курирска компанија веднаш, (Ние ќе ви помогнеме во барањето). Ве молиме да се однесуваат како-да инструкции на сликата.
Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. ~ Големини :
Бесплатен превозот за повеќето земји. Заштитете го вашиот тврдо дрво подови од ноктите гребнатини и се смирува вашето домашно милениче чекори. Треба да се враќа, се бара : да Контактирате со нас преку Alibaba. Па така по приемот на стоката, ве молиме проверете тоа лице во лице. Ако вашиот купите повеќе од 2kg, ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / Посебна линија ) за вас. Тоа ќе трае 5-10 работни денови. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.com's центарот Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање на Сите врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот
. Раса, тежината или на големината на вашето куче НЕ се утврди чорапи големина. ВАЖНО ПРЕД КУПУВАЊЕ - Мерка на вашето домашно милениче е шепа ширина за најдобро одговара. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни Повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот за вас.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ИЗВЕДУВАЧ
боја:
Црна

Слични производи