.

.

E36 Популарни Лето Миленичиња Куче Вест Грб Облека Симпатична Ангел Крилја Мрежа Вест кошула за Кученце Куче Мачки Евтини Куче Теди Облека

E36 Популарни Лето Миленичиња Куче Вест Грб Облека Симпатична Ангел Крилја Мрежа Вест кошула за Кученце Куче Мачки Евтини Куче

DEN 239.52
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму. 1, Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина.
E36 Популарни Лето Миленичиња Куче Вест Грб Облека Симпатична Ангел Крилја Мрежа Вест кошула за Кученце Куче Мачки Евтини Куче Теди Облека
Спецификација
Сосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер. Големина Листата : Големина Назад должина Биста Вратот S 20 CM 32 CM 23 CM М 25 CM 37 CM 26 CM L 30 CM 42 CM 29 CM XL 35 CM 47 CM 32 CM XXL 40 CM 52 CM 35 CM Конверзија : 1 инч = 2.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време. 6, Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас . 4, Назад должина не вклучува опашката.54 см Слика покажуваат : За нас :
· Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Пролет/Лето
боја:
Бела, Сина, Розова
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Облека Стил:
летна облека
Функција:
Симпатична, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
ангел крило
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Пролет, Лето, Есен
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи