.

.

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Интерактивни Куче Играчки За Големи Кучиња Памук Куче Јаже Играчка Должина 31cm Рака, се Повлече Топката Куче Џвакање Играчка Залак Отпорни

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Интерактивни Куче Играчки За Големи Кучиња Памук Куче Јаже Играчка Должина 31cm Рака, се Повлече Топката Куче

DEN 147.36
Количината на стоката
Тековен

ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката. нарачката тежина е помала од 2kg.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот.Рачно ткаени, строга контрола на квалитет, гаранција за квалитет.
Име : памук јаже рака, се повлече топката Материјал : памук јаже Стил : Рака, се повлече со Димензии : должина 31cm Дијаметар : 5cm Погоден за : Мали средни кучиња, мачки
1. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Совршен дизајн, миленичиња откако тие ќе сакаат устата. Животната средина боење третман, светла боја, никогаш нема да избледи, добра отпорност на гризе, како домашно милениче.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.

Детални карактеристики

Големина:
31cm
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Играчки Тип:
Јажиња
Тип:
Кучиња
Материјал:
Памук
Производот Категорија:
Куче џвакање играчка/интерактивна играчки
боја:
шарени
Големина:
31cm
Функција:
Прирачник за стил

Слични производи