.

.

DML-001AB Кожа Куче Кукли Кожа Манекен Црна/Бела 1pc Стоечка Позиција Модели кучиња Милениче играчка

DML-001AB Кожа Куче Кукли Кожа Манекен Црна/Бела 1pc Стоечка Позиција Модели кучиња Милениче играчка

DEN 671.52
Количината на стоката
Тековен


големина(cm)
телото
градите
вратот
висок
S
23
31-32
19-20
19
М
28
38-39
24-25
25
L
34-35
44-45
28-29
28

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, 1set (sml)
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
CJHF
Материјал:
p
Играчки Тип:
Модел

Слични производи