.

.

Професионални Миленичиња Куче, Мачка Коса Clipper Нож Се Сече Главата На Косата Тример Нерѓосувачки Челик Керамика Чешлање Коса Нож Се Сече Главата

Професионални Миленичиња Куче, Мачка Коса Clipper Нож Се Сече Главата На Косата Тример Нерѓосувачки Челик Керамика Чешлање Коса

DEN 158.40
DEN 125.00
Количината на стоката
Тековен

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! [relateproductdetail/]. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.57in
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Косата Clipper Професионални Коса Тример Нерѓосувачки Челик Керамика Титаниум Нож Се Сече Главата
Карактеристики :
Се сече главата изработени од керамика и нерѓосувачки челик материјал, тоа е остар, носат-отпорни, не е лесно да се загрее. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Сечилото само, машината не е вклучена.

Детални карактеристики

Време На Полнење:
Никој
Број На Модел На:
Керамика Чешлање Коса
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
куче коса тример

Слични производи