.

.

2017 Креативни Лето Кучиња Отворено Шатор Кревет Куќа Со Мат Мали Средни Цртан Филм Миленичиња Куче Куќата Куче, Мачка Кревет Материјали

2017 Креативни Лето Кучиња Отворено Шатор Кревет Куќа Со Мат Мали Средни Цртан Филм Миленичиња Куче Куќата Куче, Мачка Кревет

DEN 834.24
DEN 667.00
Количината на стоката
Тековен

【Име на производ】 : Висок Квалитет Лето Куче Миленичиња Куќа 【Производ во боја】 : Сина, зелена, портокалова, црвена роза 【Материјал】 : Оксфорд ткаенина 【Спецификација на Производот】 : 45x45x45cm Производ тежина : aprrox 0.275 kg Забелешка : 3 страни се mesh ( нето -) крпа, само напред и на врвот страни се оксфорд ткаенина .

Детални карактеристики

Големина:
45x45x45cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DAINCHOUL
Функција:
Дише
Шема:
Цврста
Тежина:
approx 0.275 kg
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
A-0020
Материјал:
Платно

Слични производи