.

.

Моден Мобилен Телефон Бесплатно Носителот Заградата Леплива Ѕид Виси Универзални Држачи за Багажник Полица За iPhone Huawei Xiaomi J2Y

Моден Мобилен Телефон Бесплатно Носителот Заградата Леплива Ѕид Виси Универзални Држачи за Багажник Полица За iPhone Huawei Xiaomi

DEN 311.52
DEN 205.00
Количината на стоката
Тековен

Моден Мобилен Телефон Бесплатно Носителот Заградата Леплива Ѕид Виси Универзални Држачи за Багажник Полица За i Phone Huawei Xiaomi J2 Y Опис : Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет !
Тип : Мобилен Телефон Полнење Заградата
Материјал : ABS, TPE, 3m Лепак
Големина : Dimeter : 12.9 см,Дебелина : 3.2 m
Совршено компатибилни за i Phone,за i Pod.
Силните и трајни производи за неговата голема материјал.
Погоден за дом или канцеларија да предизвика таа да се зачува простор.
Ѕид стојат носителот која е убава и во добра состојба.
Напомена :
Ве молиме потврдете го ѕид суви и чисти пред да ја инсталирате.
Ве молиме потврдете го држачот е поврзана со теренот пред притискање на ѕид.
Ве молиме користете го по 24 часа од инсталирање.
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење .
Пакетот Вклучува : 1 x Мобилен Телефон Полнење Заградата

Детални карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Функција:
Порибено
Бренд Име:
Furnishard
Материјал:
Пластични

Слични производи