.

.

Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Европски Стил Око за Око M6 Turnbuckles Прилагодливи Челичното Јаже Tensioners Пакување од 2

Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Европски Стил Око за Око M6 Turnbuckles Прилагодливи Челичното Јаже Tensioners Пакување од

DEN 389.28
DEN 362.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Тип : Око И Око
Тема : M6
Завртка тема Должина : 4.4 cm/1.73 инчен
Големина : 14.4 x 18.5 x 10.2 cm/5.67 x 7.28 x 4.0 инчен(L x W x H)
Тежина : 140g
Карактеристики :
1.Тоа се користи во 4mm дебели јажето Најчесто
2.Широко се Користи за да се поврзе и прицврстување на челичното јаже
3.Тоа може да се регулира еластичен ефект
4.Тоа Често се користи за демонтажа повод
5.Тоа Може да биде во комплет компоненти во компонента транспорт, лабава во инсталацијата на корекција
Пакет Содржина :
2 x Око и Око Тип Turnbuckle

Детални карактеристики

Број На Модел На:
GH1307
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Слични производи