.

.

18 Американски Девојки Кукла принцеза Црна, Сребрена СТП Кожени Чевли за Zapf ново родено бебе кукла чевли девојка играчки подарок

18 Американски Девојки Кукла принцеза Црна, Сребрена СТП Кожени Чевли за Zapf ново родено бебе кукла чевли девојка играчки подарок

DEN 185.28
DEN 152.00
Количината на стоката
Тековен


Читање пред да нарачате :
Чевли надвор големина на : 7.5*3.7*2.5 ,
Чевли внатрешна големина на : 7.3*3.5*2.3, одговараат за нога големина за 7x3.3*2,2 см
Одговараат за 45см Американска девојка кукла, александар кукла..
Повратни информации
1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Димензии:
6.8 cm
Форма:
1/6
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Предупредување:
за деца над 3+
Број На Модел На:
BS002
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Слични производи