.

.

Бесплатен превозот 50pcs/многу BJD кукла додатоци прирачник самопослуга рака пораби торба вежба Мини копче-blyth momoko diy додатоци

Бесплатен превозот 50pcs/многу BJD кукла додатоци прирачник самопослуга рака пораби торба вежба Мини копче-blyth momoko diy додатоци

DEN 260.16
DEN 240.00
Количината на стоката
Тековен


Ако сте задоволни,на нашите Детални Продавачот Оценка ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратни информации .
големина:4mm
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Глобална веледрогеријата од Кина.друга земја 15-60 дена.
За било какви прашања и потреби, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние веруваме дека задоволството на клиентите е најдобро политика, сè она што ние го правиме е да ги победи вашиот доверба!
ние ќе бидеме посилни чекор по чекор и секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги за вас.
Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, можете да ги пратите на статус на соодветниот веб-сајт.
ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми за да се обезбеди успешна трансакција. (САД ,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). Ви благодариме!
Обично Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,
Тоа трае околу 10-30days.
ви благодариме за вашата поддршка.
За време на празникот сезони, превозот можеби малку задоцнето.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Детални карактеристики

боја:
мешана боја
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Бренд Име:
DoubleWood
Предупредување:
no
Димензии:
4mm
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
no

Слични производи