.

.

Моден Кукла Девојки Играчки Семејството 4 Луѓе Кукли Одговара 1Mom/1Dad/2 Малку Кели Девојка/1scooter/1 Бебешка за барби Подарок TR63

Моден Кукла Девојки Играчки Семејството 4 Луѓе Кукли Одговара 1Mom/1Dad/2 Малку Кели Девојка/1scooter/1 Бебешка за барби Подарок

DEN 858.24
DEN 738.00
Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
крајот
Производот се nformaiton : 7 ITMES = 1 Мајка + 1 Тато + 2 Малку Кели Девојка + 1 мини велосипед + 1 Бебе Превоз + 1 Scooten Забелешка : Бидејќи кели кукли облека толку многу стилови, па ние ќе случајно испраќаат Модел stly : Кинески Кукли
Димензии : 30cm висина
Без Мало Кутија,OPP пакување Кеси

Детални карактеристики

Бренд Име:
TNNFAAWN
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
мини кукла
Форма:
1/6
Карактеристики:
Цртан филм,Мини,DIY Играчка,Модел
Пол:
Унисекс
Батеријата:
no
Димензии:
30cm
Предупредување:
Други
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Ѕвезда На Производот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли
Објектот:
Семејството 4 Луѓе Кукли Одговара
Карактеристики:
Цртан Филм Образовен Модел, Мека Подарок
кукла материјал:
100% безбеден нетоксични Пластични

Слични производи