.

.

LEDEME Кујнски Мијалник Тапа Хром Позлатен Еден Справи со 2 Дупки Топло Ладно Миксер Заврши Дома Чешми Кујна Вода, Чешмите L4953

LEDEME Кујнски Мијалник Тапа Хром Позлатен Еден Справи со 2 Дупки Топло Ладно Миксер Заврши Дома Чешми Кујна Вода, Чешмите L4953

DEN 2304.96
DEN 1199.00
Количината на стоката
Тековен

-Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи. Ве молиме Имајте во предвид : -Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена. Ние може да ви понуди некои попуст. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. -Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). -За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме.LEDEME Боја Тапа
Плаќање : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. Гаранција : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
L4953
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
LEDEME
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Rotatable Или Не:
Yes
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Спреј Тип:
Никој
Површински Третман:
Хром Позлатен

Слични производи