.

.

Желба за коса 10packs 24inch 100g 22strands по пакет 3x плетенка капчиња кутија плетенки синтетички влакна екстензии црна, кафена боја

Желба за коса 10packs 24inch 100g 22strands по пакет 3x плетенка капчиња кутија плетенки синтетички влакна екстензии црна, кафена

DEN 3232.32
DEN 2263.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме изберете друга побрзо превозот метод ако ви треба парцела итно!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме 120 дена гаранција, Ако некој објект е неисправен по приемот и сакате да го размена на објектот, ве молиме контактирајте со нас да го потврди враќањето адреса прв и купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и објектот се врати треба да се чува во оригинална состојба. По добивањето на вратите, ние ќе се направи замена или враќање на парите ќе ви бидат вратени .
Кинеската Нова Година Празник Време :
од Февруари.
5) тоа е 10packs по многу :
кога ќе го поставите цел, ако изберете 1 квантитетот, тоа е 10packs; кога ќе изберете 2 квантитетот, тоа е 20packs; кога ќе се изберат 3 количина, тоа е 30packs.23
Ние не можеме да испраќањето на твојот ред, за време на Празник,
но, ние ќе испраќањето на твојот ред, во ред во една недела по одмор.
22strands по пакет.
Бесплатен дар случајно
Капчиња кутија плетенки вистински производи се прикаже :
Превозот методи
UPS, TNT, DHL, Fed Ex
e-EMS
e Packet
Превозот време
4-7 дена
5-20 дена
12-30 дена
Кина пост воздух M
тоа е евтин, обично трае 12-60 дена, понекогаш 90days.
4) обично треба 7-10 пакети за целосна главата.
Желба за коса 10packs 24inch 100g 22strands по пакет 3x плетенка капчиња кутија плетенки синтетички влакна екстензии ombre црна burg
капчиња кутија плетенки коса детали :
1) коса должина : 24inch околу 35cm
2) губење на тежина : 100g по пакет
3) пакет за коса : јасно opp вреќа.

Детални карактеристики

Протегала должина:
24inches
Текстура:
кутија плетенка
Бренд Име:
желба за коса
Може Да Се Permed:
No
Предмети по Пакет:
22strands/пакет
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
боја тип:
Чиста Боја

Слични производи