.

.

Новиот Лак Slingshot Катапулт Риболов Ролна Стрелаштво Заштитна Рака Guard Ракавици Левата Рака Риболов Wristband Риболов Ракавици

Новиот Лак Slingshot Катапулт Риболов Ролна Стрелаштво Заштитна Рака Guard Ракавици Левата Рака Риболов Wristband Риболов Ракавици

DEN 287.52
Количината на стоката
Тековен


Wristband Големина може да се прилагоди .54 см, 1cm = 0.5 см)
Материјал : Кожа + Нерѓосувачки челик заковки + Нерѓосувачки челик листови
Тежина : 79g
Точка име : Slingshot риболов ракавица
Материјал : кравја кожа & челик
Корисни : за slingshot риболов за заштита на раце форма повреда
Пакување Листа :
1 x раце guard
На Клиент Прашања & Одговорите :
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако ви треба пакет итно, ве молиме да се одржи редот и контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор.Ние ќе се обидеме да ви помогне да се избегне данок, но ние не сме одговорни за било каков данок.
Спецификација :
Материјал : СТП
Боја : црна
Големина : 28x6. Нормално во поштата треба 3-5 дена за да го надградите статусот на следење на сајтот.Предмети со бесплатно следење на број се испраќаат од страна на Хонгконг Воздухопловната или Сингапур Воздухопловната.39 инчен
2.
Лесен и издржливи , пренослив.
Метал тока, wristband не падне лесно. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings.
Совршена алатка за риболов.5cm
Тежина : 40g
Одговара за левата страна(ако сте треба левата рака стража,ве молиме испратете порака до нас)
Боја : црна
Големина на : слободен големина(26*16.
Практичен и удобен. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување.

Детални карактеристики

боја:
црна, Кафеава
Бренд Име:
senwick
Тип:
Лак
Употреба:
Лов
Лак Тип:
риболов guard
Број На Модел На:
Прст Guard Заштитник
Име:
Прст Совет Заштитник Guard
боја:
Црна
Материјал:
Чиста Кравја Кожа
Риболов Ракавици:
Риболов Ролна Заштитна Wristband

Слични производи