.

.

HHD-GЈ Бренд 15.6 Мажите Ранец за Лаптоп Надворешен USB Полнење Antitheft Компјутер Ранци Машки Водоотпорен Перница Tigernu Анти-кражба

HHD-GЈ Бренд 15.6 Мажите Ранец за Лаптоп Надворешен USB Полнење Antitheft Компјутер Ранци Машки Водоотпорен Перница Tigernu Анти-кражба

DEN 1962.72
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HHD-GЈ
Стил:
Ранци
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Стил:
бизнис
Тип:
Лаптоп Briefcase
Број На Модел На:
hhd
Материјал:
Полиестер
Применливи модели:
12.1--15.6 Инчен
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Обвивка Материјал:
Памук
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Големина:
15.6INCH
Погоден Лаптоп големина:
12.1--15.6 Инчен
РАНЕЦ:
Моден Ранец, Бизнис Ранец,Мажите Ранец,Жените Ранец

Слични производи