.

.

Bafewld 11.6 /12.5/13.3/14/15.6/ 17.3 инчен Лаптоп Ракав Лаптоп Торба за Мажи Жени Ultrabook Покрие Случај 11 12 13 15 17

Bafewld 11.6 /12.5/13.3/14/15.6/ 17.3 инчен Лаптоп Ракав Лаптоп Торба за Мажи Жени Ultrabook Покрие Случај 11 12 13 15 17

DEN 816.00
DEN 481.00
Количината на стоката
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[42405] Describtion
Бренд : Bafewld
Име на производ : Супер Серија Лаптоп Ракав
Боја : Црна,Каки,Розева,Сина,Сива
Големина : 11.6,12.5,13.3,14,15.6,17.3 инч
Материјал : Водоотпорен О xford Забелешка :
За само 11,6",ве молиме изберете 11"
За 12.5" ,ве молиме изберете 12"
За 13.3",ве молиме изберете 13"
За 14.0",ве молиме изберете 14"
За 15.6",ве молиме изберете 15"
За 17.3",ве молиме изберете 17"
Акции Големини и Бои
Црна : 11",12",13",14",15",17"
Сина : 13",14",15"
Розова : 13",14",15"
Сивото : 13",14",15"
Каки : 13",14",15" Компатибилен за : лаптоп, лаптоп компјутер 11.6"12.5" 13.3"14"15.6" 17.3" инчен За Macbook Air Про Ретината 11",12", 13",15",17" инчен ве Молиме изберете како вашиот лаптоп големина,ако не сте сигурни,може да ни се јавите за потврда.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42404] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[42406] најпопуларниот
Ако ви се допаѓа нашиот производ ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации . Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го реши секој проблем.

Детални карактеристики

Големина:
11-inch, 12-inch, 13-inch, 14-inch, 15-inch, 17-inch
Бренд Име:
Bafewld
Стил:
Лагер Ракав
Тип:
Лаптоп Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Fasion
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
Bafewld Лаптоп Ракав
Материјал:
Oxford
Функција:
Отпорност На Абење, Намалување На Товарот, Отпорност На Земјотрес
Отварање На Начин:
Велкро

Слични производи